naglowek
lina

MENU

      polski      angielski
INTEGRACJA
    Często unikatowy charakter naszych wyrobów i wysokie wymagania jakościowe naszych klientów stanowią ogromne wyzwanie, możliwe do realizacji jedynie przez doświadczoną kadrę jaką posiadamy, począwszy od projektowania poprzez integracje aż po uruchomienie systemu automatyki.
    Oferowane przez nas układy sterowania oparte są na renomowanych sterownikach programowalnych (Siemens, GE Fanuc, itp.), komponentów automatyki oraz systemach wizualizacji, dobieranych na podstawie indywidualnych Państwa wymagań, uwzględniających np. standaryzację urządzeń w całym zakładzie. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie nowoczesnych algorytmów sterowania, które wdrożone na realizowanych przez nas obiektach przyniosły Inwestorom niezawodność działania a także znaczne oszczędności.
    Wdrożyliśmy już wiele systemów automatyki przemysłowej. Nasze rozwiązania powstają przy dużym współudziale klientów. Każdy kolejny system jest wzbogacony o uwagi i spostrzeżenia użytkowników. Nie boimy się realizować duże i kompleksowe inwestycje jak również małe instalacje. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń jakie oferuje współczesna automatyka jesteśmy w stanie rozwiązać wiele Państwa problemów, niemożliwych do rozwiązania tylko za pomocą zwykłego pracownika.
    Poza kompleksową ofertą, wykonujemy również szafy sterownicze w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną. Preferujemy wyposażenie szaf sterowniczych w aparaturę i urządzenia sterownicze renomowanych i sprawdzonych firm. Konfiguracja jak i budowa szaf może być dowolna jako wolno-stojące, szafo-pulpity itp.
    Wykonujemy systemy automatyki najczęściej stosując (na życzenie Klienta możemy zastosować inne komponenty):
  • sterowniki: Siemens, Schneider Electric, GE Fanuc, Omron, Moeller,
  • szafy sterownicze: Rittal,
  • osprzęt NN: Moeller, Schneider Electric, Finder, Legrand i inne,
  • osprzęt kontolno-pomiarowy: Aplisens, Balluf, E+H, Keyonce, Siemens i inne,
  • osprzęt pneumatyczny: Festo, SMC, Metal-Work,
  • systemy SCADA: ASIX, WinCC, iFIX,
automatyka automatyka
automatyka automatyka
automatyka