naglowek
lina

MENU

      polski      angielski
LINIE TECHNOLOGICZNE
Oferta nasza w zakresie lini technologicznych obejmuje szeroki przedział urządzeń stosowanych na wszystkich etapach produkcji zniczy.
linia technologiczna

Linia technologiczna o dużej wydajności zalewania lampionu

linia zalewu
Linia technologiczna do zalewania zniczy różnych typów
Zastosowanie zautomatyzowanych linii technologicznych pozwala osiągnąć większe wydajności oraz zminimalizować wkład pracy ludzkiej. Specjalistyczne urządzenia stosowane w procesie produkcji podnoszą jakość i powtarzalność wyrobów.
tapialnik
Zbiornik parafiny
Jest urządzeniem całkowicie niezależnym. Komora zbiornika z blachy nierdzewnej, izolowany termicznie, grzanie pośrednie olejowe. Wyposażony w pompkę parafiny, czujnik i regulator temperatury. Ustawiony na kółkach ułatwiających jego przemieszczanie. Zasilanie z wtyczki. Standardowe pojemności: 250l, 550l, 700l. Dostępne wersje uproszczone z grzaniem bezpośrednim, nieizolowane.
urządzenie taktujące
Urządzenia taktujące, pozycjonujące, podające
Jako wyposażenie linii technologicznych stosowane są różne specjalistyczne urządzenia do podawania zniczy, ich taktowania, przesuwania. Wykonywane pod konkretne potrzeby inwestora.
stół buforowy
Stół obrotowy buforowy
Służy jako bufor do gromadzenia zniczy lub naczyń podczas produkcji. Wykonany ze stali zwykłej, stół z płyty meblowej, wyposażony w burtę, napęd z motoreduktora. Dostępny o średnicach 1200, 1400 i 1600 mm. Malowany na kolor RAL 1015.
zalewarka
Urządzenie do automatycznego zalewania parafiną
Do zalewania parafiną stosowane są specjalne urządzenia o różnej konstrukcji dostosowanej do konkretnego wyrobu, jego kształtu, wielkości zalewu. Konstrukcja z blachy nierdzewnej, izolowana termicznie, z możliwością dostosowania do różnych wyrobów.
urządzenia pomocnicze
Urządzenia pomocnicze
Jako wyposażenie linii technologicznych oraz stanowisk do napełniania naczyń parafiną stosowane są różne urządzenia pomocnicze np. do nagrzewania, studzenia. Ich zastosowanie poprawia jakość gotowego wyrobu.
przenośniki technologiczne
Przenośniki technologiczne
Jako urządzenia transportowe stosowane są różnego rodzaju przenośniki taśmowe, siatkowe oraz płytkowe. Napędzane przez motoreduktor, konstrukcja z blachy zwykłej, ustawiane na nogach, o szerokości taśmy od 80 do 800 mm. Wyposażone w burty lub prowadnice. Do celów specjalnych stosowane przenośniki płytkowe.
sortowanie świec
Urządzenie do sortowania świec
Służy do sortowania świec pod względem kolorystyki. Możliwość dostosowania do świec o różnych rozmiarach. Możliwość pracy jako niezależne urządzenie lub jako wyposażenie lini.