naglowek
lina

MENU

      polski      angielski
MASZYNY PAKUJĄCE
W ofercie naszej firmy znajdują się maszyny pakujące gotowe wyroby, wyręczając w ten sposób często żmudną pracę wykonywaną przez człowieka. Surowcem wejściowym w takim procesie jest rozłożony karton i wyrób który ma zostać zapakowany. Produkt który wyjeżdża z urządzenia jest zapakowany w sposób umożliwiający jego wygodną dystrybucję.
Pakowarka podrzewaczy typu "10"
Pakowarka do pakowania podgrzewaczy (tealight) w typowe pudełka po 6, 8, 10 lub 12 sztuk. Podgrzewacze podawane są do pakowarki np. ze stoku obrotowego. Wyposażone we własną szafkę zasilająco-sterującą ze sterownikiem oraz panel obsługowy. Posiada magazynek kartoników uzupełniany ręcznie. Urządzenie w pełni automatyczne. Wydajność w zależności od rodzaju pudełka 30-40szt/min.
kartoniarka pakowarka stos 2

 

Pakowarka w pudełka typu tacka
Wysokospecjalizowana pakowarka do nakładania wyrobów w pudełka typu "tacka". Wykonuje operacje składania kartonika z przygotowanej wytłoczki, wkłada wyrób do pudełka oraz nakłada pokrywkę foliową zgrzewaną. Istnieje możliwość nakładania wyrobu wielowarstwowo. Budowa modułowa, skręcana. Praca taktowa. Sterowanie z szafy elektrycznej wyposażonej w sterownik.
pakowarka tacka 1 pakowarka tacka 2

 

Pakowarka typu STOS
Wysokospecjalizowana pakowarka o dużej wydajności do układania wyrobów wielowarstwowo w tzw. stosy. Wyposażona w magazynek kartoników z automatycznym podawaniem. Praca taktowa. Sterowanie z szafy elektrycznej wyposażonej w sterownik.
pakowarka stos 1 pakowarka stos 2

 

Przykładowe zapakowane wyroby
Przedstawiowne urządzenia pozwalają zapakować dowolne proste wyroby do opakowń o różnych kształtach i wielkościach. Prosta i niezawodna konstrukcja pozwala przystosować maszynę do różnych produktów.
opakowania