Maszyny pakujące

ZNICZE I ŚWIECE

Maszyny pakujące

W ofercie naszej firmy znajdują się maszyny pakujące gotowe wyroby, wyręczając w ten sposób często żmudną pracę wykonywaną przez człowieka. Surowcem wejściowym w takim procesie jest rozłożony karton i wyrób który ma zostać zapakowany. Produkt który wyjeżdża z urządzenia jest zapakowany w sposób umożliwiający jego wygodną dystrybucję.

elgiro_linie_pakowarki-12
elgiro_linie_pakowarki-03
Pakowarka podrzewaczy typu "10"

Pakowarka do pakowania podgrzewaczy (tealight) w typowe pudełka po 6, 8, 10 lub 12 sztuk. Podgrzewacze podawane są do pakowarki np. ze stoku obrotowego. Wyposażone we własną szafkę zasilająco-sterującą ze sterownikiem oraz panel obsługowy. Posiada magazynek kartoników uzupełniany ręcznie. Urządzenie w pełni automatyczne. Wydajność w zależności od rodzaju pudełka 30-40 szt/min.

elgiro_linie_pakowarki-11
elgiro_linie_pakowarki-10
Pakowarka w pudełka typu tacka

Wysokospecjalizowana pakowarka do nakładania wyrobów w pudełka typu “tacka”. Wykonuje operacje składania kartonika z przygotowanej wytłoczki, wkłada wyrób do pudełka oraz nakłada pokrywkę foliową zgrzewaną. Istnieje możliwość nakładania wyrobu wielowarstwowo. Budowa modułowa, skręcana. Praca taktowa. Sterowanie z szafy elektrycznej wyposażonej w sterownik.

elgiro_linie_pakowarki-09
elgiro_linie_pakowarki-04
Pakowarka typu STOS

Wysokospecjalizowana pakowarka o dużej wydajności do układania wyrobów wielowarstwowo w tzw. stosy. Wyposażona w magazynek kartoników z automatycznym podawaniem. Praca taktowa. Sterowanie z szafy elektrycznej wyposażonej w sterownik.

Przykładowe zapakowane wyroby

Przedstawione urządzenia pozwalają zapakować dowolne proste wyroby do opakowań o różnych kształtach i wielkościach. Prosta i niezawodna konstrukcja pozwala przystosować maszynę do różnych produktów.

MASZ PYTANIE?

Skontaktuj się z nami

Zasób 2
telefon

32 724 55 85

Zasób 1
telefon

602 11 47 28

Zasób 3
e-mail

biuro@elgiro.pl